Prywatny detektyw - usługi detektywistyczne w Warszawie

Usługi detektywistyczne w Warszawie proponowane w naszym biurze kryminalistycznym są bardzo zróżnicowane i w pełni dostosowane do potrzeb naszych Klientów. W ramach obsługi osób indywidualnych warszawski detektyw między innymi pomoże wykryć zdradę małżeńską, zajmie się ustaleniem ojcostwa, poszukiwaniem osoby lub ustaleniem miejsca jej pobytu. Zajmie się także poszukiwaniem mienia, obserwacją osób i wieloma innymi sprawami wedle potrzeb naszych klientów.

Usługi detektywistyczne - prywatny detektyw Warszawa

Usługi detektywistyczne w ramach współpracy z firmami i instytucjami prowadzimy poprzez wywiad gospodarczy, zbieranie informacji o osobach i zdarzeniach, wykonywanie ekspertyz kryminalistycznych. Prywatny detektyw w Warszawie świadczy także usługi doradcze w dziedzinie rewizji finansowej. Katalog realizowanych usług detektywistycznych jest otwarty. Jesteśmy elastyczni i chętnie podejmiemy się każdego nietypowego zlecenia. Cena usługi wyznaczana jest w każdym przypadku indywidualnie i zależy w głównej mierze od stopnia skomplikowania i zaawansowania sprawy.

Usługi detektywistyczne

Czynności polegające na uzyskiwaniu, przetwarzaniu i przekazywaniu informacji o osobach, przedmiotach i zdarzeniach, realizowane na podstawie umowy zawartej ze zleceniodawcą, to przede wszystkim:

 1. Uzyskiwanie przez prywatnego detektywa dowodów na rzecz postępowań cywilnych i karnych.
 2. Weryfikacja wiarygodności kontrahentów.
 3. Weryfikacja lojalności pracowników oraz wiarygodności kandydatów do pracy.
 4. Sprawdzanie nieuczciwej konkurencji.
 5. Ustalanie miejsca zamieszkania, pracy, kontaktów.
 6. Poszukiwanie osób zaginionych i ukrywających się.
 7. Wywiad gospodarczy.
 8. Uzyskiwanie materiału dowodowego do spraw rozwodowych i rodzinnych.
 9. Diagnoza sytuacji materialnej osób.
 10. Wykrywanie podsłuchów.
 11. Uzyskiwanie materiału do badań DNA oraz przeprowadzenie badań.
 12. Konsultacje i doradztwo w zakresie detektywistyki.

Nigdy nie prowadź śledztwa na własną rękę. Przy wyborze konkretnej usługi zawsze kontaktuj się z profesjonalistą jakim jest prywatny detektyw. Warszawa jest miejscem, które znajduje się w zasięgu naszych działań. Prosimy o kontakt osobisty, drogą mailową lub telefoniczną.